خرید اینترنتی دستگاه بافت مو Babyliss خرید با قیمت ارزان یک دستگاه بافت یک دستگاه بافت مو عالی خرید ارزان بافت مو  Babyliss با این وسیله جالب و دستگاه عالی و جدید موهای خود را به راحتی ببافید و زیبایی موهای خود را دو چندان کنید.

1 (6)

حتما شما هم از ان دسته از خانمها هستید که با بافتن موهای خود علاقمند هستید موهایی که بافته میشود بسیار زیبا میباشد دستگاه بافت مو به شما کمک میکند که طرحهای زیبا روی موی خود ایجاد کنید و با بافتن آنها به زیبایی خود اضافه کنید. دستگاه جدید بافت مو مدل TW1100 برای آرایش موهای شما ساخته شده است. اگر میخواهید این کار را سریعتر انجام دهید با این دستگاه بافت مو که ساخت شرکت بابلیس میباشد به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید عکسهایی که مشاهده میکنید از خود دستگاه و نحوه کار آن میباشد با کمی کار کردن با این دستگاه بافت مو از نحوه عملکرد آن به خوبی آگاه خواهید شد.

1 (5)

دارای یک سر چرخشی که در دو طرف این سر چرخشی دو عدد گیره وجود دارد که دو دسته باریک از موها را میتوانید داخل آن گیره ها قرار دهید یک دکمه دو حالته روی دستگاه وجود دارد اگر دکمه را به سمت بالا حرکت دهید موها به دور خود میپیچد و یک فرم زیبا ایجاد میشود اگر دکمه مشکی رنگ زیر گیره ها را فشار دهید موها آزاد میشود . با بستن انتهای مو میتوانید موها را به همان حالت نگه دارید.

1 (3)

با استفاده از دو عدد باتری قلمی کار میکند.

دارای سر چرخشی و ۲ گیره برای نگهداری مو و دکمه سه حالته برای خاموش کردن دستگاه و یا تغییر جهت چرخشی سر دستگاه. خرید اینترنتی و خرید پستی با قیمت ارزان. بافتن مو با فر کردن مو  فرق میکند این دستگاه دستگاهی عالی برای بافتن موهای شما میباشد

1 (1)

مشخصات فنی این دستگاه:

برند :  Babyliss

مدل :TW1100

طرح اصل

سایز ۲۲*۷ سانتیمتر

دارای استاندارد CE اروپا

1 (2)

یک دستگاه عالی و درجه ۱ جدید برای بافت موهای شما با این دستگاه موهای خود را به روشهای مختلف ببافید موهایی زیبا با دستگا بافت مو  Babyliss کیفیت دستگاه بسیار عالی بوده و عملکرد و کارکرد آن نیز بسیار بالا میباشد.

1

بدون نیاز به برق کارکد فقط با دو عدد باتری قلمی مصرف کم و کارکرد عالی ظاهری زیبا و بسیار عالی برند معروف بابلس پاریس. این دستگاه در فروشگاههای معتبر دیگر کشور به قیمتهای بالاتری به فروش میرسد ما در این فروشگاه اینترنتی سعی کرده ایم که با یک قیمت منصفانه این محصول را در اختیار شما قرار دهیم. کاملا تست شده و مراحل فنی تست QC را قبل از ارسال طی نموده و سالم و صحیح به دست شما خواهد رسید.