خرید سگ جینو , سگ رباتیک با خرید این سگ با قیمت ارزان یک اسباب بازی خوب هدیه بدهید خرید اینترتی سگ جینو در فروشگاه اینترنتی یاشیدا با خرید این سگ اسباب بازی و رباتیک کودکان خود را شاد کنید بهترین هدیه برای روز تولد و یا جایزه برای کودک شما سگ جینو دوست بچه ها.

جینو (3)

سگ رباتیک جینو یک اسباب بازی کاملا جدید میباشد که برای بازی کودکان شما طراحی و ساخته شده است جینو میتواند بچه ها را سرگرم کند با سگ اسباب بازی جینو کودکان و بچه های شما با یک موجود واقعی مواجه هستند که شباهت زیادی به سگهای کوچک و پا کوتاه دارد این سگ کودکان شما را سرگرم میکند و با بچه ها بازی کرده و آنها را شاد خواهد کرد.

جینو (2)

خرید اینترنتی و ارزان سگ جینو در فروشگاه اینترنتی یاشیدا

برای خرید بر روی گزینه خرید پستی کلیک کنید

برای خرید عمده سگ جینو با مدیریت فروشگاه تماس بگیرید

جینو (1)

امکانات و قابلیتهای سگ جینو چیست؟

این سگ یک سگ رباتیک و اسباب بازی میباشد که با کنترل و ریموت از راه دور خود مانند یک سگ دست آموز و با استفاده از قلاده ای که در دست کودک شماست حرکت میکند.

ساخته شده از پارچه نرم و خزدار شبیه پوست و موی سگ واقعی دارای بسته بندی اورجینال و اصل و کیفیت عالی و مناسب

جینو

سگ موزیکال جینو با انجام حرکات موزون و شاد و اجرای ترانه ها و آهنگهای شاد کودک شما را شاد خواهد کرد با خرید این سگ و هدیه آن به بچه ها شادی و نشاط را در آنها افزایش دهید.

نام تجاری این سگ جینو jino میباشد و با ۳ عدد باطری قلمی کار میکند و نیازی به شارژ یا برق شهری ندارد.

1

دارای قلاده بوده و میتواند در دستان شما قرار گرفته و بازی کند.

دارای آهنگهای شاد و و کودک پسند

اجرای حرکتهای مختلف شبیه به یک سگ واقعی و انجام حرکات موزون برای سرگرم کردن کودکان

دارای ریموت کنترل جهت روشن و خاموش کردن سگ

اگر به دنبال خرید یک اسباب بازی خوب برای بچه ها هستید خرید سگ جینو را به شما پیشنهاد میدهیم یک وسیله سرگرم کننده و شاد و عالی