خرید اینترنتی شن جادویی ارزان برای خرید یک شن جادویی برای بازی کودک با قیمت ارزان عجله کنید خرید شن جادویی بهداشتی برای بازی کودکان شما بله درست متوجه شدید شن جادویی ساخته شده برای بازی کودکان شما. خرید پستی و اینترنتی شن جادویی از فروشگاه اینترنتی یاشیدا شن جادویی را بخرید و به بچه ها هدیه بدهید.بهترین وسیله برای به تحرک در آوردن ذهن و خلاقیت کودکان.

sand (1)

بازی کردن با شن یکی از راههای یادگیری و خلاقیت برای بچه های ما میباشد ما میتوانیم با ایجاد امکانات بهداشتی بازی با شن به کودکانمان یاد بدهیم که با هر وسیله ای حتی شن میشود که لوازم و چیزهای مختلفی ساخت مثلا با شن میتوان یک قلعه یا یک درخت یا یک دیوار ساخت شن جادویی هپی سند میتواند به شما کمک کند تا بتوانید این کار را به کودکان خود یاد بدهید.

sand (7)

داشتن ذهن خلاق برای هر پدر و مادری یک آرزو و هدف میباشد والدین دوست دارند که کودکان مشکلات خود را با کمک بزرگسالان و یا به تنهایی حل و فصل کنند آزاد گذاشتن کودکان در بازی کردن و انجام بازیهای ذهنی و خلاقانه که کودک مجبور به ساخت لوازم و وسایل اطراف خود میشود یکی از راههای ایجاد خلاقیت و اعتماد به نفس در کودکان میباشدو در واقع شن جادویی برای این کار درست شده است در بازی کردن با شن کودک می آموزد که اشیائی که در ذهن خود دارد یا در اطراف خود میبیند با شن طراحی و بسازد.

sand (6)

شن جادویی یک وسیله جالب برای تربیت ذهن کودک شما

با شن جادویی و خرید آن و هدیه به کودک خود میتوانید وی را در رسیدن به قله های موفقیت یاری کنید.

شکلهای گوناگون بسازید

اشیاء اطراف خود را درست کنید

با شن جادویی هیپی سند به کودکان خود ذهن طراح و خلاق هدیه بدهید.

sand (5)

در داخل بسته بندی اصل و اورجینال شن جادویی لوازم و قالبهایی برای ساخت قلعه و دیوار و غیره وجود دارد علاوه بر آن ۳۰۰ گرم شن مخصوص وجود دارد که کاملا بهداشتی میباشد و صرفا برای این کار تولید شده است.

sand

برای خرید بر روی گزینه خرید پستی کلیک کنید خرید اینترنتی و ارزان شن جادویی Happy Sand کاملا اورجینال و درجه ۱ با قیمت ارزان ارسال به تمامی نقاط ایران میتوانید هم اکنون شن جادویی را از فروشگاه اینترنتی یاشیدا خریداری نمایید. بخرید و به کودک خود هدیه بدهید.