خرید اینترنتی ظرف نگهدارنده رب , ربی دقیقا همان که در تبلیغات تلوزیون مشاهده کرده اید ظرف نگهدارنده رب به نام ربی با این ظرف رب را بدون خراب شدن و هر گونه خرابی و به مدت طولانی در منزل و یخچال خود نگهداری کنید.

1 (4)

یک ظرف و ابتکار و اختراع جدید برای نگهداری رب با کیفیت عالی رب را بدون اینکه از قاشق استفده کنید در غذا خواهید ریخت با جنس و بدنه درجه ۱ واورجینال جالب

9

اگر شما هم یک خانم با سلیقه هستید که میخواهید لوازم آشپزخانه و منزل خود را از بهترین ها انتخاب کنید ربی یک ظرف خوب و عالی برای نگهداری رب میباشد همه ما و شما شاید تا بحال رب را در همان ظرف خود یا ظروف شیشه ای یا پلاستیکی دیگر نگهداری و استفاده میکنیم و برای استفاده از رب با قاشق آن را داخل غذا ریخته و دوباره به داخل یخچال میگذاریم چنانچه با قاشق کثیف این کار انجام شود رب کپک زده و سمی شده و کیفیت خود را نیز از دست میدهد در برخی موارد نیز اگر شما قاشق تمیز را رعایت کنید باز هم در برخی موارد رب شما کپک میزند برای حل این مشکل چه کاری باید انجام داد ربی به شما این امکان را میدهد که رب را سالم و مدت طولانی تری نگهداری کنید  و ضمنا اینکه بدون استفاده از قاشق و فقط با یک فشار هر مقدار که رب خواستید داخل آن ریخته میشود.

1 (6)

بهترین وسیله و هدیه برای خانمهای با سلیقه و منظم. رب ریز

ربی یک اختراع ثبت شده ایرانی با طراحی ظاهر فوق العاده و ظاهر زیبا ربی برای اینکه قدر غذاها را بهتر بدانید ظرفی مفید برای شما خانمهای محترم.

1 (2)

محصولی که با شماره ۷۷۳۱۷ در سازمان ثبت اختراعات ایران به ثبت رسیده است و در حال گسترش و ثبت در سایر کشورها نیز میباشد.

خرید اینترنتی و ارزان ربی ظرف نگهدارنده ربی در فروشگاه اینترنتی یاشیدا

1

ربی با مکانیز خاصی که دارد باعث میشود که هوایی داخل ظرف وجود نداشته باشد و رب سالم و تمیز بماند

ابعاد و اندازه این ظرف ۱۰*۱۰*۱۸ سانتیمتر میباشد و وزن آن در حدود ۴۱۱ گرم بوده و جنس بدنه از پلاستیک درجه ۱ ساخته شده است که قابلیت شستشو دارد.

1 (3)

نحوه استفاده از ربی:

ته ظرف را ببندید و درپوش خروجی را بگذارید دقت داشته باشید که ته ظرف کج بسته نشده باشد و سپس ظرف را پر کنید( لطفا از کوبیدن قاشق به کناره ظرف ربی خودداری کنید)

در پوش داخلی را گذاشته و آرام فشار دهید تا پایین رفته و به طوری که رب به واشر برسد از آغشته شدن ظرف به رب در کناره ها جلوگیری کنید تا تمیز بماند. استفاده از ربی بسیار راحت و آسان میباشد مکانیزم ساده آن به شما کمک خواهد کرد تا زود نحوه استفاده از ربی را یاد گرفته و استفاده کنید.

3

مزایای استفاده از ربی:

اگر از ظرف نگهدارنده رب ربی استفاده کنید ماندگاری طولانی رب یکی از مزایای آن میباشد

استفاده از رب بدون نیاز به قاشق

به راحتی و سریع و هر اندازه که خواستید از رب استفاده کنید

استفاده شده از مواد اولیه درجه ۱ و سازگار با مواد غذایی

جلوگیری از کپک زدن رب و سیاه و خشک شدن رب

اصل2

ماندگاری تا یک ماه

اگر به دنبال خرید یک ظرف خوب برای نگهداری رب هستید ربی بهترین ظرف برای اینکار میباشد خرید اینترنتی و ارزان برای خرید بر روی گزینه خرید پستی کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید

کاملا اورجینال و اصل

نمایندگی فروش ظرف نگهدارنده ربی در اینترنت