خرید اینترنتی لاک حرارتی ویونا با قیمت ارزان لاک حرارتی ارزان ویونا آیا میدانی لاک حرارتی چیست خرید لاک حرارتی ویونا با اشانتیون ویژه فروشگاه این محصول اصل بوده و به همراه یک عدد اشانتیون ویژه فروشگاه برای شما ارسال خواهد شد.قیمت ارزن و اصل و اورجینال فروش با قیم ارزانهم لاک حرارتی بخرید هم یک عدد اشانتیون و هدیه ویژه از ما دریافت کنید.

لاک حرارتی (7)

با نام تجاری thermal nail polish viona لاک ناخن حرارتی ویونا

اورجینال و اصل پک ۵ عددی

 1

لاک حرارتی ناخن چیست؟ شاید این سوال هم برای شما پیش بیاید که لاک حرارتی چیست و طرز استفاده از آن و طرز کارکرد آن چگونه میباشد تلاش خواهیم کرد در چند کلمه و به طور خلاصه به همه سوالات شما جواب بدهیم.

لاک حرارتی (5)

دقت کنید که این محصول به همراه یک عدد اشانتیون

ویژه فروشگاه ارسال میگردد ضمنا محصول

اصلی و اورجینال ویونا را خرید خواهید کرد.

2

لاک حرارتی با مواد خاصی تهیه شده است که با دیدن حرارت رنگ آن عوض میشود مثلا فرض کنید شما لاک حرارتی قرمز را به ناخن خود زده اید اگر یک لیوان چای بردارید یا اینکه دست خود را با آب سرد یا گرم بشورید متوجه خواهید شد که رنگ ناخن مثلا به رنگ آبی در آمده است لاک حرارتی در واقع با دیدن حرارت و تغییرات در حرارت تغییر رنگ میدهد

لاک حرارتی (1)

همه را شگفت زده خواهید کرد فرض کنید در یک مهمانی هستید و از لاک حرارتی ویونا استفاده کرده اید با برداشتن لیوان آب یا چای یا هر نوشیدنی سرد یا گرم دیگر یا با گذاشتن دستهای گرم یا سرد خود روی ناخن یک لحظه رنگ ناخن شما عوض خواهد شد و مهمانان را شگفت زده خواهید کرد.

لاک حرارتی (3)

ویونا بسیار زیبا و رنگهای شاد جادویی و زیبا

در واقع لاک حرارتی به دما حساس میباشد و با کم و زیاد شدن دما تغییر رنگ میدهد طرز استفاده از آن نیز بسیار راحت میباشد مانند دیگر لاکها بوده و هیچ آموزش خاصی را ندارد.

با خرید یک لاک حرارتی تنوع رنگها را تجربه کنید در واقع با یک تیر چند نشان خواهید زد بسته ۵ عددی لاک حرارتی محصولی عالی و درجه ۱ برای خانمهای با سلیقه و دوستدار لوازم جالب

لاک حرارتی

بهترین هدیه برای کسانی که دوستشان دارید

همسر یا نامزد یا فرزند خود را شگفت زده کنید

هدیه ای عالی برای روز تولد یا ازدواج یا نامزدی و آشنایی

لاک حرارتی ویونا فروش در فروشگاه اینترنتی یاشیدا با قیمت ارزان ارسال به تمامی نقاط ایران