خرید اینترنتی مونوپاد حرفه ای شاتر دار yunteng yt-1288 اصل مدلی جدید و حرفه ای مونوپاد یانتنگ بهترین مونوپاد و حرفه ای ترین مونوپاد موجود در بازار درجه ۱ و اورجینال با خرید این مونوپاد حرفه ای بهترین عکسهای سلفی را بگیرید.

1 (11)

بهترین عکسهای سلفی با گوشی های مختلف و با استفاده از مونوپادها گرفته میشود اگر به دنبال خرید یک مونوپاد حرفه ای و امتحان پس داده و مشهور و معروف میگردید یانتنگ بهترین گزینه میباشد دارای قابلیتهای فراوان و زیاد قابل استفاده در گوشی های اندروید و آیفون بهترین هدیه برای کسانی که دوستشان دارید خرید با قیمت ارزان و مناسبتر از همه جا

1 (10)

مونوپاد اختراعی جالب میباشد که برای گرفتن عکسهای سلفی ابداع شده است از مزیتهای مونوپاد میتوان به گرفتن عکسهای دسته جمعی و سلفی و عکسهایی با کادر باز و دور اشاره کرد دسته موبایل یا همان مونوپاد دارای امکانات مختلف و متنوع

1 (9)

قابلیتهای مونوپاد یانتنگ:

YT-1288 مونوپادی است که از دسته آلومینیومی تشکیل شده است دارای ۴ تکه بوده که به صورت تلسکوپی باز و بسته میشود این تکه های تلکسوپی با گیره های پلاستکی محکم به همدیگر متصل میباشد بعد از اینکه تکه ها را باز کردید طول مونوپاد در حدود ۱۲۵ سانتیمتر میشود و کمترین طول آن بدون اینکه مونوپاد باز شود در حدود ۴۲ سانتیمتر میباشد اندازه بیش از یک متر بهترین موقعیت و پوزیشن را برای گرفتن بهترین عکسهای سلفی بریا شما مهیا میکند.

1 (4)

علاوه بر آن قسمت نگه دارنده گوشی به یک پایه اتصال پیدا کرده است که امکان چرخش ۳۶۰ درجه و خم و راست شدن را به سر مونوپاد میدهد.یکی از امکانات جالب این مونوپاد داشتن آیینه محدب کوچک میباشد که کمک میکند تا بهترین کادربندی را در هنگام عکسبرداری داشته باشید.

1 (3)

دارای ریموت کنترل میباشد که امکان زوم و روشن و خاموش کردن را دارد و دارای دکمه برای شاتر میباشد در کنار این مونوپاد  یک کابل میکور یو اس بی هم وجود دارد که میتوانید از آن برای شارژ ریموت کنترل استفاده کنید با وزن ۲۳۵ گرم بهترین گزینه برای خرید مونوپاد اصل و حرفه ای میباشد.

1 (2)

مونوپاد برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید نسخه ۴٫۳ . IOS نسخه ۶٫۰ به بالا سازگار میباشد. مجهز به بلوتوث قابلیت استفاده در انواع گوشی های موبایل و دوربینهای دیجیتال

1 (1)

دارای یک بند مچی برای بهتر نگه داشتن مونوپاد در شرایط مختلف فروش در فروشگاه اینترنتی یاشیدا با قیمت مناسب و ارزان بهترین مونوپاد و حرفه ای ترین مونوپاد موجود در بازار را با قیمت ارزان خریداری کنید.

1

دارای طراحی عالی و ظاهری بسیار زیبا و جوان پسند بهترین وسیله برای هدیه دادن