خرید اینترنتی و ارزان موکن ویزیت wizzit یک موکن ساده همراه با ست کامل و کیف مخصوص خرید موکن ویزیت با قیمت مناسب این موکن که به صورت ست کامل و با کیف  آرایشی مخصوص با ۱۳ قلم لوازم آرایشی به همراه موکن ارسال میگردد را میتوانید در فروشگاه اینترنتی یاشیدا تهیه کنید. موکنی خوب و عالی علاوه بر خود دستگاه موکن یک عدد کیف همراه که داخل آن ۱۳ قلم لوازم آرایشی مختلف وجود دارد را میتوانید از فروشگاه اینترنتی یاشیدا بخرید.

2 (1)

بهترین هدیه برای خانمهای محترم کیف همراه این موکن که داخل آن ۱۳ قلم لوازم آرایشی مختلف میباشد خود یکی از پر طرفدار ترین موکنهای ارزانقیمت برای خانمها میباشد این موکن که با باتری قلمی کار میکند موهای زائد روی صورت و بدن شما را کنده و شما را از شر موهای زائد خلاص میکند.

2

خرید اینترنتی موکن ویزیت نصف قیمت این یک شعار نیست این محصول در فروشگاههای اینترنتی و مغازه ها و شبکه های تلوزیونی به قیمت ۵۰ هزار تومان به فروش میرسد ما در فروشگاه اینترنتی یاشیدا به کمتر از نصف قیمت این محصول را به شما عرضه خواهیم کرد.

2 (6)

با موکن ویزیت میتوانید موهای صورت و بدن و دست و پا را بکنید

با موکن ویزیت میتوانید لوازم آرایشی و ۱۳ قلم مورد نیاز از ناخن گیر تا قلم مو و یا قیچی و موچین و سمباده ناخن را در این بسته بندی شیک و زیبا ببینید این محصول که در داخل یک کیف زیپ دار قرار داده شده و به صورت جالبی نیز جا سازی شده است به طوری که با قرار گرفتن داخل آن میتوانید کیف را در هر کجا با خود ببرید حتی داخل جیب کت و مانتو یا داخل کیف خود بگذارید و موکن ویزیت به همراه کیف آرایشی را به جشنها و مهمانیها برده در آنجا استفاده کنید.

2 (5)

 

 

همانطوری که در عکسها مشاهده میکنید لوازم داخل کیف بسیار بسیار جالب و کاربردی میباشد کیف را باز کنید و شروع به آرایش خود بکنید آینه دارید و قلم های مختلف و ناخن گیر و قیچی به همراه یک موکن خوب که با یک جفت باتری قلمی کار میکند و آن را میتوانید در منزل یا محل کار یا حتی در مسافرت هم استفاده کنید.

 

 

2 (4)

بخرید و به کسانی که دوستشان دارید هدیه بدهید بهترین هدیه برای خانمهای محترم موکن ویزیت بسیار سبک و خوش دست بوده و به راحتی و برای هر سنی قابل استفاده میباشد موکن ویزیت یک محصول ارزان قیمت برای تمامی طبقات میباشد و همه میتوانند از این موکن به خوبی استفاده کنند ویزیت شما را تنها نخواهد گذاشت یک عدد کیف نیز به شما هدیه خواهد داد که در همه جا میتوانید از آن استفاده کنید

2 (3)

همراه با ست کامل و اورجینال با کیف مخصوص و ویژه خانمهای با سلیقه گران نخرید

خرید پستی و ارزان ست کامل با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا برای خرید بر روی گزینه خرید پستی کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.