خرید اینترنتی هلیکوپتر کنترلی انگری بردز با قیمت ارزان و مناسب Angry Birds یک اسباب بازی و هلیکوپتر کنترلی با طراحی انگری بردز یا همان پرندگان خشمگین Angry Birds آنقدر محبوب شده که دیگر هلیکوپتر آن را هم میسازند تا کودکان شما را شاد کنند انگری بردز محبوب کودکان و دوستدار فرزندان شما با خرید این اسباب بازی کنترلی زیبا و درجه ۱ آنها را شاد کنید یک اسباب بازی عالی و به روز و شاد کننده لحظات کودک شما خرید ارزان هلیکوپتر انگری بردز با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا.

angry9 (6)

اگر به دنبال خرید یک هدیه و اسباب بازی خوب برای کودک خود هستید و میخواهید او را شاد کنید؟

اگر به دنبال خرید یک هدیه برای روز تولد کودک خود هستید؟

یک اسباب بازی کوچک که در کف دست شما جا میشود میتوانید این هلیکوپتر کنترلی را همه جا با خود ببرید حتی در مسافرت و در منزل میزبان خود کودکان دیگر را سرگرم کنید.

angry9 (1)

ما به شما خرید اینترنتی و ارزان هلیکوپتر پرندگان خشمگین و کنترلی انگری بردز را پیشنهاد میدهیم اسباب بازی که از خرید آن هیچگاه پشیمان نخواهید شد. دارای کنترل و شارژ و استفاده زیاد و طولانی کیفیت عالی و عمر و دوام طولانی. پرنده خشمگین دیگر مهربان است و دوست کودک شماست.

angry9 (5)

مانند یک هلیکوپتر واقعی برای شما پرواز خواهد کرد . انگری بردزی که واقعا پرواز میکند و جای هیچ تعجبی هم ندارد به زمین نمیخورد و یک وسیله و اسباب بازی محبوب برای کودکان میباشد .عکس بسته بندی ارسالی را مشاهده میکنید خرید اینترنتی و پستی با قیمت ارزان فروشگاه اینترنتی فروش اسباب بازی یاشیدا.

angry9 (2)

قابلیتها وامکانات جالب این هلیکوپتر انگری بردز جدید چیست؟

این هلیکوپتر انگری بردز کنترلی را میتوانید با ریموت کنترلی که همراه دارد به راحتی کنترل کنید پرواز این هلیکوپتر جالب در دستان شماست.مناسب برای استفاده در داخل منزل یا آپارتمان برای شادی و سرگرمی کودکان شما.در ساخت و طراحی این هلیکوپتر از مواد اولیه درجه ۱ استفاده شده است و طراحی بسیار سبک و عالی و خارق العاده داشته و مانند یک هلیکوپتر واقعی عمل میکند.

angry9 (4)

با ظاهری کروی شکل و شبیه به پرندگان خشمیگن در رنگهای شاد و بسیار زیبا یک پرنده زیبا و دوست داشتنی

دارای باتری شارژی لیتیومی که شارژ میشود

با تضمین سلامت و تست فنی QC کالا برای مشتری ارسال میگردد

angry9 (3)

بازی با این اسباب بازی کنترلی برای تمامی سنین میباشد

دارای سنسور هوشمند جهت جلوگیری از برخورد با موانع

کودکان خود را با خرید این اسباب بازی هلیکوپتر انگری بردز کنترلی شاد کنید بهترین هدیه برای روز تولد یا شاد کردن کودکان شما هلیکوپتر Angry Birds یک برند جهانی یک اسم جهانی اسمی که دیگر برای همه بچه ها آشنا میباشد پرندگان خشمگین سازنده و مبدع انواع کارتونها و اسباب بازی و حتی لوازم خانگی و لوازم مختلف دیگر انگری بردز جزو خانواده ما ایرانی ها شده است.