خرید اینترنتی پمپ باد فندکی ماشین ارزان با این پمپ باد که با فندکی ماشین شما کار میکند میتوانید باد لاستیک خود را تنظیم کنید پمپ باد فندکی وسیله ای ضروری و مورد نیاز در هر ماشینی اگر داشتن آچار و زاپاس در ماشین ضروری است داشتن یک پمپ باد که بتواند لاستیک ماشین شما را در شرایط خاص تنظیم و باد کند نیز ضروری تر میباشد.

وسیله ای ضروری برای اتومبیل شما

در جاده ها و اتوبانها و در کوه و دشت و محلی که دسترسی به پنچرگیری ندارید پمپ باد بهترین وسیله برای در امان ماندن شما از تنهایی و ماندن در راه میباشد. یکی از ضروری ترین وسایل و لوازم ماشین

1

خرید اینترنتی پمپ باد فندکی ماشین ارزان با کیفیت عالی وظاهر بسیار زیبا شبیه به لاستیک ماشین کافیست فندکی را به ماشین خود متصل کنید و شاهد باد کردن لاستیک ماشین خود با قدرت باشید.

مشخصات و خصوصیات و قابلیتهای دستگاه پمپ باد فندکی ماشین

پمب باد خودرو فندکی دارای کیفیت ساخت خوب بوده و طراحی شیک و اندازه و ابعاد آن کوچک میباشد بطوری که جای زیادی را در اتومبیل شما نمیگیرد.

1 (1)

با قابلیت جمع سیم و شلنگ بر روی خود دستگاه

حداکثر توان پمپ باد در حدود ۲۶۰psi میباشد

و توان خروچی آن ۳۵l/mبوده و عملیات باد کردن لاستیک را در کمتر از ۵ دقیقه انجام میدهد.

کارکرد پمپ باد فندکی با برق ماشین و فندکی آن میباشد با این دستگاه که دارای سه سری مختلف میباشد میتوانید هم تایر خودرو و دوچرخه و موتور سیکلت و حتی توپ را نیز باد کنید.

1

اندازه دستگاه در حدود ۱۷٫۵*۱۷٫۵*۶٫۵ سانتیمتر میباشد و وزن آن حدود ۸۰۰ گرم میباشد

اندازه کوچک و وزن کم با قابلیت خوب این دستگاه و پمپ باد فندکی را با صرفه و مفید برای استفاده نموده است.

برای خرید اینترنتی و پستی با قیمت ارزان و مناسب بر روی گزینه خرید پستی کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید. ارسال به تمامی نقاط ایران.