خرید اینترنتی چراغ قوه تاشو فلکسی و آهن ربا دار یک چراغ قوه درجه ۱ تاشونده این چراغ قوه که به آن تاشو فلکسی و آهن ربایی گفته میشود یک وسیله جالب و شگفت انگیز میباشد این چراغ قوه را میتوانید مانند یک کش بکشید و به هر جایی که دسترسی ندارید نگاه کنید و آنجا را روشن کنید. اندازه اصلی این چراغ قوه در حدود ۱۷ سانتیمتر میباشد اما هنگام کش آمدن چراغ قوه حدود ۵۷ سانتیمتر درازتر میشود.

10

این چراغ قوه جالب و همه کاره وسیله ای لازم و ضروری است که با آن میتوانید تمامی مشکلاتی که برای پیدا کردن نقاط کور و تاریک دارید حل کنید فرض کنید دسته کلید شما داخل جوب تاریک یا پشت یک کمد بزرگ تاریک افتاده است شما نه تنها نمیتوانید آن را ببینید بلکه اگر ببینید هم نمی توانید آن را بیرون بیاورید چاره کار چیست؟

1 (1)

داشتن یک چراغ قوه که به اندازه تقریبی ۵۷ سانتیمتر بزرگ میشود و ضمنا نوک آن مغناطیسی و آهن ربایی بوده و هر چیز فلزی را به خود میچسباند با داشتن این چراغ قو میتوانید این مشکل بزرگ را حل کنید.

1 (8)

یا اینکه داشتن این چراغ قوه را در ماشین خود یک امر مهم بدانید زیرا جزو وسایل ضروری میباشد که در روز مبادا و هنگام خطر یا در شب تاریک بیابان و جاده میتواند راهکار مناسبی برای شما باشد

1 (7)

خلاصه اینکه داشتن این چراغ قوه تاشو وسیله ای ضروری و واجب برای همه میباشد بهترین وسیله برای استفاده در منزل و محل کار شما. چراغ قوه تاشو فلکسی مجهز به نوک آهن ربایی. نور قوی و بسیار موثر با خاصیت بزرگ شوندگی تا ۵۷ سانتیمتر.

1 (6)

بهترین وسیله برای تعمیرکاران و  جعبه ابزار داخل منزل شما.

حل یک مشکل بزرگ را به چراغ قوه فلکسی تاشو آهن ربایی بسپارید

ساخته شده از فلز محکم و مقاوم در برابر ضربه و فشار

استفاده از باتری جهت روشنایی

1 (4)

علاوه بر اینکه این چراغ قوه بزرگ میشود قابلیت چرخش به صورت ۳۶۰ درجه را نیز دارا میباشد این کار قدرت عمل چراغ قوه را بیشتر کرده و کیفیت کار آن را بالاتر میبرد. خرید اینترنتی و پستی چراغ قوه تاشو با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا.

1 (2)

چراغ قوه ای مفید برای تمامی استفاده ها در منزل در کوه در ماشین و در همه جا میتوانید از این چراغ قوه مفید استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که از خرید چراغ قوه های ساده پرهیز کنید و یک چراغ قوه همه کاره و مفید بخرید.

1

وسیله ای کاربردی و قابل استفاده در همه جا چراغ قوه ای همه کاره و همه فن حریف