خرید اینترنتی silicone gel bra اصل ارزان سوتین اصل و ارزان ژله ای درجه ۱ اصل خرید پستی سوتین ژله ای رنگ بدن و نرم سیلیکونی این نوع سوتینها از سوتینهای ژله ای درجه ۱ و بسیار مورد پسند خانمها در مجالس و مهمانیها میباشند خرید این سوتین عالی را به همه شما خانمهای محترم توصیه میکنیم.

silicone gel bra (4)

خرید اینترنتی silicone gel bra اصل ارزان سوتینهای ژله ای و سیلیکونی برای استفاده در مجالس و مهمانیها از این سوتین عالی و درجه ۱ و نرم میتوانید در انواع جشنها و مهمانیها و همچنین در منزل نیز استفاده کنید سوتینی عالی و لوکس.

silicone gel bra (3)

سوتین ژله ای رنگ بدن بوده و دارای جنس نرم و سیلیکونی مانند ژله نرم میباشد حتما تا بحال برای شما هم پیش آمده که لباسی انتخاب کنید که نیاز باشد تا بند سوتین مشخص نباشد و از زیر آن لباس سوتین دیده نشود پس باید سوتینی را استفاده کنید که سوتین silicone gel bra به شما کمک خواهد کرد که از لباسهای خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید سوتین ژله ای فاقد بند بوده و به صورت چسبان به سینه شما میچسبد.

silicone gel bra (2)

طبق دستور العمل روی جعبه سوتین از این وسیله استفاده کنید بدون بند بوده و داخل آن به صورت چسبی و بی ضرر برای پوست بدن میباشد.با خیال راحت از این سوتین استفاده کنید.

silicone gel bra (1)

با بند نامرئی و چسب مقاوم و استفاده مکرر و دفعات طولانی این محصول با مارکهای معتبر و معروفی مانند free braیا NBB تولید میشود که هر دو از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار میباشند سوتین ژله ای در قسمت جلو دارای گیره گیره باز شونده میباشد که میتوانید نزدیکی دور سینه را با آن تنظیم کنید حتی میتوانید بدون بند یا با بند استفاده کنید اگر از بند استفاده کنید که این بند هم ژله ای و نامرئی میباشد باعث میشود سینه ها بالاتر رفته و خوش اندام تر شوید.

silicone gel bra

چگونه از سوتین ژله ای silicone gel bra استفاده کنیم؟

در مرحله اول از قسمت گیره وسط سوتین , دو قسمت را از همدیگر جدا کنید بعد از آن لایه پلاستیکی روی هر کدام از سوتینها را جدا کرده و طبق روشی که روی بسته بندی سوتین وعکس آن آمده بر روی سینه ها قرار بدهید تا به سینه شما بچسبد وقتی هر دو سوتین را به سینه ها چسباندید گیره بین ۲ سیلیکون را ببندید در صورتی که میخواهید از بند نامرئی سوتین ژله ای استفاده کنید باید قبل از استفاده بند ها را روی سوتین و سیلیکون ببندید.

اصل2

جنس اصل و درجه ۱ اورجینال با قیمت واقعی خریداری کنید

خرید اینترنتی سوتین ژله ای با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا

نکته مهمی که باید دقت کنید این است که برچسب را دقیقا روی محل مورد نظر به صورت صحیح بچسبانید استفاده کردن از این سوتین و بستن آن بسیار راحت میباشد. پس نگران توضیحات ما نباشید.

silicone gel bra (4)

از این سوتین ژله ای میتوانید به همراه انواع لباسهای مجلسی و دکلته و پشت باز و لباس عروس و کلا لباسهایی که قسمت بالا تنه آن باز است و پشت نمایان میباشد استفاده کنید زیرا نمیخواهد که بند سوتین دیده شود.سوتین ژله ای free bra دارای حجم بزرگ میباشد و سینه را کمی بزرگتر نشان میدهد.

رنگ سوتین رنگ بدن و کرم میباشد.

سوتین ژله ای فری برا free bra به دلیل اینکه حجم قابل قبولی دارد باعث بزرگتر نمایش دادن سینه های شما میشود.