خرید سر شیر تصفیه آب خانگی یک دستگاه کوچک برای تصفیه کردن آب به صورت فوری با خرید این دستگاه تصفیه آب و سر شیر تصفیه آب با مارک sws آب تصفیه شده استفاده کنید دستگاهی ساده و مفید و ارزان قیمت برای استفاده در منزل و محل کار شما بدون نیاز به برق و باتری یا هر گونه آموزش و موارد دیگر با قابلیت نصب بسیار راحت و آسان.

1 (5) (1)

سر شیر تصفیه آب خانگی با خرید این دستگاه و سر شیر تصفیه آب و نصب راحت و آسان آن در منزل خود از آب تصفیه شده بهره ببرید. با کیفیت عالی و مناسب و قیمت ارزان کارکرد آسان و راحت و نصب بسیار راحت در منزل بوسیله خود شما کافیست پیچ و مهره که داخل بسته بندی تصفیه آب میباشد را به سر شیر منزل خود وصل کنید.

1 (6)

با قابلیت تصفیه آب تا ۱۰ هزار لیتر

ساخته شده با مواد اولیه درجه ۱

تصفیه آب خانگی و سر شیر sws

برای خرید بر روی گزینه خرید پستی کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.

1 (7)

با قابلیت نصب بر روی هر نوع شیر

قیمت ارزان و مناسب این دستگاه خانگی از محسنات آن میباشد.

استفاده شده در کشورهای مختلف جهان و ایران با قابلیت تصفیه شیمیایی و فیزیکی آب

قابل نصب در انواع شیرهای مختلف شیر ظرفشویی حمام و روشویی و غیره

1 (1)

خودتان به راحتی از این دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید. با رد کردن آب از داخل دستگاه و فشار به فیلتر داخلی آن آب را به خوبی تصفیه کرده به شما تحویل میدهد

خرید اینترنتی و پستی با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا

یک آب گوارا و سالم بنوشید

1 (2)

این دستگاه کوچک که به sws  هم مشهور میباشد جزو یکی از پر استفاده ترین دستگاهای کوچک خانگی تصفیه آب در سراسر جهان میباشد که در ایران نیز مدتهای زیادی است استفاده میشود نمونه ایرانی این دستگاه با قیمت بالاتری در فروشگاههای مختلف عرضه میگردد که نشان از کارکرد مطلوب این نوع تصفیه و سیستم دارد.