خرید طی سطلی ۳۶۰ درجه اسپین ماپ پلاس درجه ۱ و اورجینال طی یا تی سطلی خرید اینترنتی با قیمت ارزان طی سطلی spin mops یک تمیز کننده واقعی و اصل با قیمت ارزان و مناسب فروشگاه اینترنتی یاشیدا عرضه کننده محصولات درجه ۱ و اورجینال طی سطلی ۴ موتوره قدرتمند محصولی متفاوت برای حل یک مشکل بزرگ. سطل دار و کیفیت بسیار عالی

1

شستن و تمیز کردن زمین یکی از معظلات نظافت میباشد شما با داشتن یک زمین شوی خوب و درجه ۱ و طی سطلی و چرخشی که در زبان انگلیسی به mops معروف میباشد میتوانید نظافت را در منزل یا محل کار یا شرکت و اداره خود به نحو احسن رعایت کنید با تمیز کننده اسپین ماپ که دارای محسنات و قابلیتهای زیادی نسبت به نمونه های مشابه میباشد بهترین نظافتچی را به استخدام خود در خواهید آورد.

دقت کنید که این محصول همانطور که روی جعبه ان نوشته

شده نوع plus  اسپین ماپ میباشد نه نوع ساده آن

1 (5)

قابلیتها و امکانات فوق العاده طی سطلی اسپین ماپ spin mops:

۱- طی سطلی اسپین ماپس دارای ۴ موتور میباشد

۲- سبد طی و گیره الیاف طی سطلی از جنس استیل میباشد و بسیار محکم و با دوام ساخته شده است.

۳- پدال طی سطلی هم از جنس استیل محکم میباشد

۴- دارای جای مخصوص برای ریختن مایع شستشو میباشد

۵- طی سطلل دار اسپین ماپس مجهز به زاپاس شیر تخلیه میباشد

۶- دارای قابلیت چرخ و دسته برای حمل و نقل آسان به هر مکان از محل نظافت

۷- طی دارای الیاف دو تایی میباشد

1 (6)

چنانچه مشاهده میکنید با امکانات فوق العاده ای که این طی سطلی دارد میتوانید یک نظافت خوب و مطمئن داشته باشید ضمنا از دستگاه به صورت احسن و با دوام وعمر طولانی استفاده کنید. با قابلیت شستشوی شیشه منزل و ماشین و کلیه کفهای مختلف سرامیکی و کاشی و غیره

از بزرگترین محسنات و قابلیتهای این طی گردش و چرخش ۳۶۰ درجه ای طی آن میباشد که این امکان را به شما میدهد که همه جا حتی زیر میز و نیمکت و صندلی و مکانهایی که دسترسی به آنها سخت میباشد را نظافت کنید.

1 (4)

۴ موتوره بودن دستگاه این امکان را به شما میدهد که در کار خود سریع باشید و با سرعت عمل بیشتری کار خود را به اتمام برسانید.

ضمنا الیافی هم که در طی این طی سطلی به کار گرفته شده است نیز از کیفیت بالایی برخوردار میباشد دسته ها و پدال و متعلقات و لوازم جانبی این طی سطلی از کیفیت بالایی برخودرا میباشد و عمر و دوام طولانی دارد. قسمتهای خاصی از طی که باید محکم باشد از استیل ساخته شده است و این باعث میشود که دوام طی سطلی بیشتر شود.

1 (2)

طی را داخل مخزن سطل قرار دهید و با یک پدال شروع به تمیز کردن طی کنید طی دارای قدرت جذب بالایی میباشد و هر گونه آلودگی و چرک را از کف زمین به خوبی شستشو میدهد.

طی سطلی اسپین ماپ کیفیت عالی و رنگبندی بسیار زیبا و مناسب میتوانید این طی سطلی را برای ساختمان خود بخرید قیمت این طی سطلی با توجه به کیفیت و امکانات آن بسیار ارزان میباشد و به راحتی قابل استفاده در کلیه مکانهای مختلف میباشد

1 (1)

شستشوی انواع کفها و کاشی و سرامیک و پارکت و کلیه مکانهایی که نیاز به شستن با طی سطلی و الیاف دارد. موتور قوی برای چرخاندن و در نتیجه بهتر شستشو کردن طی. یکی از بهترین طی سطلی های موجود در بازار را خریداری کنید. خرید اینترنتی و ارزان پستی از فروشگاه اینترنتی یاشیدا.