خرید کیت روبات خورشیدی ۶ کاره محصولی جدید برای بازی کودکان شما خرید روبات خورشیدی ۶ کاره با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا کیت خورشیدی روبات ۶ کاره بهترین هدیه برای کودک شما با این کیت میتوانید ۶ نوع و مدل روبات خورشیدی درست کنید . بدون نیاز به برق و باتری با استفاده از نیروی خورشید.

ربات خورشیدی (4)

روباتهایی که با این کیت آموزشی میتوانید درست کنید عبارتند از

۱- روبات خورشیدی آسیاب

۲- روبات خورشیدی هواپیما

۳- روبات خورشیدی قایق

۴- روبات خورشیدی اتومبیل

۵ روبات آدم آهنی

۶- روبات خورشیدی سگ

ربات خورشیدی (7)

برای رشد ذهنی و هوش کودک خود فکری کرده اید؟ کیت آموزشی خورشیدی ۶ کاره به شما کمک خواهد کرد تا به کودک خود آموزش دهید تا ذهن خود را به کار بگیرد و بتواند از لوازم به هم ریخته یک وسیله جالب برای خود درست کند خلاقیت و آفرینش را به کودکان و نوجوانان خود آموزش دهید.

ربات خورشیدی (4)

این محصول تول استانداردهای بین المللی تایید شده و وسیله ای آموزشی برای مدارس و مهد کودکها و استفاده در آموزشگاهها و منازل میباشد کودکان خلاق و با هوش خود را به نحو احسن تربیت کنید.

در بسته بندی شیک و جالب

اصل واورجینال روبات خورشیدی ۶ کاره

ربات خورشیدی

خرید اینترنتی و پستی با قیمت ارزان در فروشگاه اینترنتی یاشیدا

ربات یا روبات خورشیدی وسیله ای برای بازی و سرگرمی و آموزش کودکان و نوجوانان

پیشنهاد ما خرید این محصول و هدیه آن به کودک شما ست. در روز تولد یا برای جایزه به عنوان کادوی تولد یا تشویق کودک خود خرید کیت آموزشی روبات ۶ کاره خورشیدی را توصیه میکنیم محصولی مفید و در عین حال ارزان قیمت و کاربردی برای کودک شما ذهن کودک خود را با مسائل الکترونیک و ساخت لوازم از هم اکنون آشنا کنید.

ربات خورشیدی (2)

این محصول در رنگ سبز و اصلی توسط فروشگاه اینترنتی یاشیدا ارائه گردیده است.

با استفاده در نقشه راهنمای محصول ۶ عدد وسیله و روبات خورشیدی را درست خواهید کرد همراه با کودک خود شوید و به اون نحوه درست کردن را آموزش دهید میتوانید برای کودک خود از روی آموزش نحوه درست کردن روباتها را یاد بدهید.

ربات خورشیدی (3)

این محصول برای افراد کمتر از ۳ سال به علت داشتن قطعات کوچک توصیه نمیشود