خرید گن لاغری ساعت شنی گن اصل لاتکس خرید با قیمت ارزان گن لاغری ساعت شنی را از فروشگاه اینترنتی یاشیدا خرید کنید. همراه با هدیه و اشانتیون ویژه فروشگاه با خرید یک عدد گن لاغری ساعت شنی قزن دار , هوک دار یک عدد هدیه و اشانتیون نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

66

هم گن لاغری ساعت شنی بخرید همه هدیه ببرید

لازم به ذکر است گن لاغری ساعت شنی اصل در این فروشگاه به فروش میرسد جنس آن از لاتکس بوده و کیفیت عالی و اورجینال دارد ضمنا گنهای لاغری ساعت شنی معمولی و پارچه ای هم موجود میباشد که با کلیک کردن بر روی لینکهای زیر میتوانید آنها را خریداری نمایید.

1

برای راحتی شما در خرید گزینه های مختلف گن ساعت شنی را برای شما ایجاد کرده ایم تا هر کدام را که خواستید خرید نمایید.

برای خرید گن لاغری ساعت شنی و هوک دار اصل لاتکس به قیمت ۶۵۰۰۰ تومان بر روی گزینه خرید پستی بالا کلیک کرده و فرم مربوطه را به صورت کامل پر کنید.

برای خرید گن لاغری اورجینال ساعت شنی و هوک دار پارچه ای به قیمت ۳۵۰۰۰ تومان با شماره ۰۹۳۸۲۷۱۶۲۳۹ تماس بگیرید یا آدرس دقیق خود را به همراه سایز مورد نظر اس ام اس کنید

برای خرید گن ساعت شنی معمولیبه قیمت ۲۸۰۰۰ تومان با شماره ۰۹۳۸۲۷۱۶۲۳۹ تماس بگیرید یاا آدرس دقیق خود را به همراه سایز مورد نظر اس ام اس کنید

پیشنهاد ما خرید گن ساعت شنی اصلی لاتکس یا پارچه ای میباشد

گن ساعت شمی

 

اما گن لاغری یا همان گن هوک دار ساعت شنی چه ویژگی هایی دارد که این همه در بین بانوان طرفدار پیدا کرده است در ادامه متن با ما باشید تا این گن زنانه درجه ۱ را به خوبی به شما معرفی نماییم.

قابلیت و ویژگی اول گن ساعت شنی:

این گن مناسب برای استفاده در هنگام ورزش و پیاده روی طراحی شده است

ویژگی دوم گن ساعت شنی:

از این گن میتوانید در زیر لباسهای خود بدون اینکه اذیت شوید استفاده کنید

ویژگی سوم گن:

بلافاصله بعد از پوشیدن گن ساعت شنی هوک دار یک تا ۲ سایز شکم شما لاغر تر خواهد شد در این صورت میتوانید بهترین لباسهای خود را پوشیده و در جشنها و مهمانیها با تناسب اندام شرکت کنید.

ویژگی چهارم گن ساعت شنی:

بعد از استفاده از گن کمر شما فرم ساعت شنی را به خود گرفته و در صورت مداومت این فرم نیز تداوم پیدا خواهد کرد.

ویژگی پنجم گن:

در صورتی که هنگام ورزش و پیاده روی به صورت مداوم استفاده شود باعث چربی سوزی شکم میگردد.

ویژگی ششم:

استفاده از الیاف درجه ۱ در نوع لاتکس و پارچه ای و افزایش کیفیت محصول

گن ساعت شمی (3)

از دیگر ویژگی های گن ساعت شنی هوک دار میتوانید به نرم و راحت بودن پوشش داخلی گن نام برد که باعث میشود از حساسیتهای مختلف جلوگیری کرده و امکان استفاده راحت در طول روز را برای شما فراهم کند.در طراحی گن از فنرهای خاصی داخل این گن استفاده شده که باعث فرم دار کردن گن و شکم شما میگردد. هوک دار ساعت شنی گنی محبوب خانمهای محترم.

لطفا به هنگام ثبت سفارش و در قسمت پیغامها سایز گن مورد نظر خود را بنویسید تا همان سایز برای شما ارسال گردد.

گن ساعت شمی (1)

 

 

شاید شما هم هنر پیشه های هالیوودی و سینمایی را با اندامهای خاص و شکمهای لاغر دیده اید آیا میدانید که آنها برای تناسب اندام و زیبایی از انواع گنهای مختلف استفاده میکنند تناسب اندام و لاغری با گن ساعت شنی این محصول که در فروشگاههای اینترنتی با نامهای مختلفی مانند گن قزن دار یا گن هوک دار و شکم بند هوک دار ساعت شنی و گن شکمی قزن دار به فروش میرسد دارای کیفیت عالی در این فروشگاه میباشد.

اصل

خرید اینترنتی گن ساعت شنی و هوک دار ارزان از فروشگاه اینترنتی یاشیدا با اشانتیون و هدیه ویژه فروشگاه

ساخته شده از مواد اولیه درجه ۱ واورجینال

الیاف ۱۰۰درصد لاتکس

دارای هفت ردیف قزن برای چفت شدن و محکم شدن گن ساعت شنی روی شکم شما

دارای رنگهای مختلف و زیبا که به صورت رندوم برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

 

 

گن ساعت شمی (3)

 

 

نحوه شستن و تمیز کردن گن ساعت شنی چگونه است؟

شستشوی گن ساعت شنی قزن دار و هوک دار بسیار راحت میباشد میتوانید در نوع لاتکس گن از مخلوط نصف آب و نصف الکل و با اسپری کردن به قسمت داخلی گن آن را بشورید در مورد جنس پارچه ای هم با استفاده از آب و صابون گن ساعت شنی به راحتی قابل شستشو میباشد.

دقت کنید در نوع لاتکس هرگز ان را نچلانید به آرامی شسته و در جایی پهن کنید بعد از خشک شدن گن از کرمهای بچه گانه برای نرم کردن لاتکس استفاده کنید. گن هوک دار ساعت شنی لاتکس اصل دارای انعطاف پذیری بالایی میباشد شکم بند هوک دار ساعت شنی اصل بهترین گزینه برای خانمهایی که به تازگی وضع حمل کرده اند میباشد.