لیزر سبز ۵ سر با پنج عدد واشر و سری با نور و رقص نور زیبا خرید اینترنتی و ارزان لیزر سبز ۵ سر با کیفیت عالی و مناسب لیزر سبز ۵ سر درجه ۱ واورجینال را از فروشگاه اینترنتی یاشیدا با قیمت مناسب تهیه کنید. دارای قاب و کیفیت عالی و بسیار مناسب بهترین هدیه برای نوجوانان و جوانان

5

لیزر ۵ سر دارای ۴ عدد سری اضافی علاوه سر اصلی لیزر میباشد که دارای اشکال گوناگونی میباشد لیزر سبز ۵ سر همراه با یک جفت باتری و ۵ عدد سر برای شما ارسال خواهد شد سری این لیزرها هر کدام دارای یک شکل خاص میباشد با عوض کردن آنها رقص نور نیز عوض میشود با برداشتن سر لیزر نور لیزر سبز به صورت نقطه ای و خطی در می آید.

5 (1)

لیزر سبز ۵ سر با کیفیت عالی و برد بالا

همانطوری که در عکسها مشاهده میکنید هر کدام از سری های لیزر ۵ سر دارای شکلهای گوناگون و زیبا و رقص نور جالب میباشد که میتوانید در جشنها و مهمانیها از این لیزر سبز نیز استفاده کنید

لیزر سبز ۵ سر را میتوانید در مهندسی و راهسازی یا در امداد و نجات یا در تدریس و ارائه کنفرانسها و مقالات علمی یا در تفریح و گردش یا در کوهنوردی و مسافرت همراه خود داشته باشید.

1 (1)

خرید پستی و آنلاین لیزر سبز ۵ سر درجه ۱ و اورجینال این لیزر سبز با گارانتی و ضمانت سلامت کالا برای شما ارسال خواهد شد یعنی لیزری که تحویل خواهید گرفت از نظر فنی تست شده و سالم میباشد.

ارسال به تمامی نقاط ایران فروش با قیمت ارزان

تست شده واورجینال و کاملا سالم برای شما ارسال خواهد شد

1 (2)

لیزرهای سبز موجود در بازار متفاوت میباشند لیزرهای سبز معمولی یا لیزر سبز حرارتی یا لیزر انگشتی و موارد دیگر این نوع لیزر دارای برد بالا و کیفیت بسیار عالی میباشد.

خرید اینترنتی لیزر سبز ۵ سر با قیمت ارزان و تخفیف ویژه بخرید و به کسانی که دوستشان دارید هدیه بدهید لیزر سبز را در موارد بسیار زیادی میتوانید از آن استفاده کنید حتی در تحقیقات علمی و دانشگاهی نیز اساتید و دانشجویان رشته های مختلف از قبیل فیزیک و شیمی و راهسازی و عمران و دیگر رشته های از این لیزر سبز میتوانند استفاده نمایند.