بله مک استایلر نامی جدید در صنعت آرایش و مد خرید اینترنتی و ارزان فر کننده مو مک استایلر خرید پستی و ارزان با تخفیف ویژه یک فر کننده مو درجه ۱ و اورجینال اصل بخرید کاملا تضمینی از بابت اصالت کالا و درجه ۱ بودن آن.

مک استایلر

یک نام جدید و نسل جدید تکنولوژی آرایشی و فشن فر کننده ای قوی و عالی با کارکرد بی نظیر به راحتی موهای خود را آرایش کنید با مک استایلر موهای خراب و تا شده و زشت را فر کنید با صفحه سرامیکی که به طور اتوماتیک مو را داخل خود کشیده و برای شما فر خواهد کرد

مک استایلر (4)

یکی از جدیدترین فرکننده ها که امروزه در سالنهای آرایشی اروپا و آمریکا از آن استفاده میشود دارای شش ماه وارانتی و ۲ سال گارانتی میباشد و در سه مدل موهای شما را فر میکند نمره ۸ و ۱۰ و ۱۲ که قابلیت تنظیم دما تا ۲۲۰ درجه را دارا میباشد.

مک استایلر (1)

نکته ای مهم در استفاده از فر کننده مک استایلر:

هنگامی که از دستگاه استفاده میکنید لطفا دستگاه را گرم کنید و گردی سر دستگاه را به طرف ریشه مو نزدیک کنید (در حدود ۳ سانتی مو) مقداری کم از مو را داخل شیار دستگاه بگذارید هنگامی که چراغ قرمز ثابت شد در انموقع از دستگاه استفاده کنید.

مک استایلر (5)

بهترین نمره برای استفاده از فر کننده نمره ۸ میباشد

دارای سیم ۳ متری برای سهولت استفاده از مک استایلر

مک استایلر (8)

بهترین وسیله و دستگاه جدید مک استایلر میباشد که نسل قدیمی فر کننده ها مانند بیگودی و دستگاههای دیگر را باطل نموده است زیر موهای شما را به زیبایی فر میکند آیا فکر میکردید که فر کننده مو مک استایلر موهای شما را در عرض یک دقیقه فر کند؟

بدون اینکه به موهای شما آسیبی برسد.

مناسب برای خانمهای با سلیقه و شیک

مک استایلر (6)

بهترین هدیه ای که آقایان میتوانند برای خانمهای خود بخرند موهایی فر شده و پیچ در پیچ بی شک یکی از فاکتورهای زیبایی خانمها میباشد. پس اقایان محترم عجله کنید و این دستگاه مفید را بخرید.

بدون نیاز به آرایشگاه و آرایشگر مخصوص

بدون نیاز به آموزش خاص

با یک بار استفاده کردن طرز استفاده از مک استایلر را یاد خواهید گرفت

حتی با یک دست میتوانید موهای خود را فر کنید وزن سبک آن نیز استفاده از فر کننده موی مک استایلر را راحت تر نموده است.

مک استایلر (7)

حالت دهنده زیبای موی سر از خرید مک استایلر پشیمان نخواهید شد خرید با قیمت ارزان و مناسب در فروشگاه اینترنتی یاشیدا یک خرید اینترنتی خاطره انگیز خواهید داشت برای خرید پستی بر روی لینک خرید پستی کلیک نموده و فرم مربوطه را پر کنید.

سریعترین و بهترین راه برای فر کردن سریع موی سر یک مو پیچ حرفه ای برای حرفه ای ها موهای خود را در دهانه مک استایلر قرار دهید و چند ثانیه بعد موهای زیبای فر شده تحویل بگیرید.